Skocz do zawartości

Zapraszamy na TeamSpeak

Szukasz serwera TeamSpeak do rozmów ze znajomymi? A może szukasz przyjaciół? Serdecznie zapraszamy Cię na Nasz serwer TeamSpeak: tsgs.pl. Życzymy mile spędzonego czasu!
Połącz się teraz!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siemaneczko, co prawda juz jestem tutaj ok 2 miesiace ale czas sie wreszcie przedstawic. Jestem Piotr mam skonczone 19 lat i pochodze z radomia. Interesuje sie sportem i muzyka, w wolnym czasie chodze na silownie i bawie sie z muzyka tworze swoja wlasna oraz robie sety w przyszlosci planuje rozwinac to jeszcze dalej. Jesli ktos jest ciekawy daje linka do mojej najnowszej skladanki zachecam do oceniania oraz subskrybowania mojego kanalu. POMPA! :)  W cs'a gram ok 10 lat :D  wiec opor jest :D 

Edytowane przez Czlowiek Widmo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj mój imienniku ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siemka ! :D a secika zaraz posłucham i zobaczę czy jest godny zeby do mojego auta trafił ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siemaneczko. Musisz popracować nad przejściami :P

Pzdr. Łukasz Lukash ;d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siema mordeczko :) Byku kawałki całkiem spoko ale przejścia ... wiesz ocb,... ważne że się nie poddajesz ciśniesz dalej i w końcu będą same sztosy ;). P.S Radom gdzie to ?? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po przesłuchaniu kawałka zgadzam sie z kolegami wyżej (co jest aż dziwne bo raczej nigdy sie nie zgadzamy xD) przejścia do poprawy :D

• Lubię To 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siemaneczko mordeczko :)  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witamy w gronie psychopatów xd 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzieki za mile powitanie :D do kolegi wyzej Radom jest w mazowieckim niedaleko Wa-Wy :D  dziecki za opinie co do kanalu 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nooo siemaa :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siema kolejny swirze z Radomia 😀 pozdrowki z Akademingo 💪😀

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez szejkelele
      Witam bardzo serdecznie, jestem nowym użytnikiem tego forum jak i serwera, na serwerze dd2 pogrywałem no trochę, ale grałem.
      W sumie to nic nie mam tutaj do gadania, gram sobie na tym serwerze i napotkałem się na link do forum, więc piszę tutaj przywitanie.
      Lubię koszykówkę jak i e-sport i czasem pogrywam w piłkę nożną, lecz większe sukcesy osiągam w koszykówce.
      W sumie to chyba wszystko, więc.. tego no, cześć i w ogóle.
                                                                                                                                 Pozdrawiam gorąco, Mieszko.
    • Przez Agnieszka
      Hejka. Mam na imię Agnieszka. Mam 16 lat. Mieszkam w Brójcach w województwie Lubuskim. Interesuje się sportem, grami i muzyką. Od 5 lat gram w unihokeja polubiłam ten sport i od tej pory trenuje. Muzykę lubię różną to co wpadnie w ucho. Pogrywam na DD2 jak by ktoś chciał mnie znaleźć na serwerze. Miło poznać wszystkich użytkowników tego forum.
    • Przez NwJ
      Noo witam  Tak żeby się nie rozpisywać to co istotnego hmm  Mam na imie Kamil mieszkam w Nowym Sączu ( Nie polecam xd). Na karku już 21 latek ale cóż trzeba sie pogodzić z tym że z roku na rok bedzie gorzej  jeżeli chodzi o wiek.   Interesuje się w szczególnosci sportem zwłaszcza piłką nożna ale nie gardze wszelakimi sportami zimowymi :> Jak większość płci męskiej oczywiscie motoryzacja jest też gdzieś w czołówce... Marzy mi się jakiś mercedesik ale narazie jestem tylko w monitor wpatrzony więc kroków ku temu nie czynie haha  Jeżdze fordem fiestą mk5 1.4 TDCI 68 KM !  Nie wygląda ale robi robote ! Hehe. W Cs'ka gram tylko i wyłącznie dla zabawy jest to dla mnie swego rodzaju przerywnik i mozliwosc oderwania sie od szarej rzeczywistosci więc starajcie sie na mnie nie denerwowac patrzac na moja gre xd Pozdrowienia ślę wszystkim użytkownikom i do zobaczenia na csku

Brrrrah, NWJ !
    • Przez Mashann
      Witam Witam . Jestem Mikołaj. 99 rocznik i bede gral na dd2 mam nadzieje ze nie bedziecie na mnie narzekac ;d
    • Przez GeT_RiGhT
      Witam jestem tutaj nowy gram na serwerze 4FUN i Only DD2

Mam na imię Adaś mieszkam w Woj.Śląskim interesuje się e-sportem i sportem.

Na tyle starczy 

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum musisz zaakceptować Warunki użytkowania, oraz Regulamin.