Skocz do zawartości

Zapraszamy na TeamSpeak

Szukasz serwera TeamSpeak do rozmów ze znajomymi? A może szukasz przyjaciół? Serdecznie zapraszamy Cię na Nasz serwer TeamSpeak: tsgs.pl. Życzymy mile spędzonego czasu!
Połącz się teraz!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Korwin
Serwer: DD2
Powód: Od 3 dni jak nie lepiej gosciu lata na wallhacku. 
Dowody: http://www45.zippyshare.com/v/Gcr4NIJc/file.html

Dodatkowe informacje: IP Korwin: STEAM_0:0:1408861097

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgłoszenie zostało zlecone do sprawdzenia ^^ Przepraszamy za długi czas oczekiwania, ale przed przerwą świąteczną wiele się dzieje :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Fifek
      Twój nick: Fifek Serwer: Only dd2 Data i godzina zbanowania: 17.01.2018 22:07 Admin, który nadał bana: Zipus :d Powód bana: Fotki na forum gamesoldiers.eu Link do screen'ów: http://uploadfile.pl/pokaz/1334106---auu8.html Dodatkowe informacje: Macie tak słabych graczy, że lepsi dostają bana za nic? cstrike (2).rar
    • Przez Kokoseq
      Twój nick: Serwer: Data i godzina zbanowania: Admin, który nadał bana: Powód bana: Dowody(screeny/link do demka): Opis sytuacji: Dodatkowe informacje: Nick:Kokoseq ( Pisze Zbanowany nick Azar3088 [ Nie mój...] )
      Serwer:DD2
      Data i godzina zbanowania:Nie mam pojęcia bo grałem dopiero wczoraj a dziś wbijam na kompa chce wbić na serwer i pisze że mam bana
      Admin, który nadał bana: nwm jak już pisałem od wczoraj nie grałem a dzisiaj mi już pisze że mam bana
      Powód bana: Aim
      Dowody: [AMXBans] ===============================================
      [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
      [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
      [AMXBans] Zbanowany Nick : Azar3088
      [AMXBans] Powod : ' AIM '
      [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ gamesoldiers.eu
      [AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_ID_LAN '
      [AMXBans] Twoje IP : ' 5.172.237.60 '
      [AMXBans] ===============================================
      No detail texture mapping file: maps/de_dust2_detail.txt
      Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja
      Opis sytuacji: Od wczoraj nie grałem a dzisiaj wbijam na kompa staram się wbić na serwer i pokazuje że mam perma na nick Azar3088 który nie jest mój...
      Dodatkowe informacje: Brak.
      Bardzo prosze o pozytywne rozpatrzenie tej prośby o UB na serwerze DD2.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Kokoseq
    • Przez BoloXD
      Twój nick: BoloXD
      Serwer: dd2
      Data i godzina zbanowania: niedawno
      Admin, który nadał bana:Mr.Draxter
      Powód bana:ssy
      Link do screen'ów:http://www106.zippyshare.com/v/2Bu5qQxi/file.html
      Dodatkowe informacje:jestem za dobry XD   Twoje IP : ' 188.146.169.42 '
    • Przez bozysLASHE[R]
      Twój nick: 6ucci 6an6 Serwer: dd2 Data i godzina zbanowania: 21.10 Admin, który nadał bana: kicia Powód bana: Aim Dowody(screeny/link do demka): Prosze o Demko/HLTV Opis sytuacji: Dodatkowe informacje:  Zaprosił mnie na serwer Hindzia, gdy wyjechał dostałem perma za nic, a gram dobrze. Z Hindzią graliśmy nie raz co sam powie.  Dostałem bana za aima od kici.  Wrócił Hindzia pogadałem z nim i zaproponowował mi temat o UB. Jeżeli macie HLTV to popatrzcie.
    • Przez FiKUMiKU.
      Twój nick: Spawacz drewna. Serwer: ONLY DD2 Data i godzina zbanowania: 06.01.2018 - 20:03:14 Admin, który nadał bana: Matheo Powód bana: Wstaw SSy Link do screen'ów: http://www82.zippyshare.com/v/0pgaJoLH/file.html Dodatkowe informacje: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ GameSoldiers.eu [AMXBans] Powod: 'Wstaw SSy na GameSoldiers.eu' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:47299743' [AMXBans] Twoje IP: '37.47.193.179' [AMXBans] =============================================== [RoundSound] Teraz gramy: DonGURALesko - Zoty rog Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole. Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.  

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum musisz zaakceptować Warunki użytkowania, oraz Regulamin.