Skocz do zawartości

Zapraszamy na TeamSpeak

Szukasz serwera TeamSpeak do rozmów ze znajomymi? A może szukasz przyjaciół? Serdecznie zapraszamy Cię na Nasz serwer TeamSpeak: tsgs.pl. Życzymy mile spędzonego czasu!
Połącz się teraz!
GRACZ CSA

NIE MOŻNA DODAĆ SERWERA

Rekomendowane odpowiedzi

Podany adres IP odnosi się do sieci lokalnej i nie ma możliwości dostępu do niego z internetu to mi wyskakuje gdy chce dodać serwer do csetti prosze  o pomoc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bo ty stworzyłeś swój serwer w hlds pewnie czyli serwer sieci lokalnej (LAN), z tym serwerem mogą połączyć się tylko osoby które korzystają z tego samego połączenia internetowego co Ty i  nie ma możliwości reklamowania tego serwera na stronach typu cssetti ;) Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi :D 

Edytowane przez Matheo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko że ja zrobiłem na Internet nie na LAN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co konkretnie zrobiłeś? Zrobiłeś serwer na komputerze? Kupiłeś VPS? Kupiłeś serwer na hostingu gier? Podaj konkrety, inaczej nie jesteśmy w stanie pomóc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A więc tak zrobiłem własny serwer przez HLDS  mam nawet admina i wogóle ale chciałem żeby serwer był opublikowany na tej liście niektórzy pisali żebym dodał serwer do csetti zrobiłem to ale pisze -Podany adres IP odnosi się do sieci lokalnej i nie ma możliwości dostępu do niego z internetu i teraz nie wiem co mam zrobić po prostu chce żeby inni gracze grali na moim serwerze i tyle 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przez HLDS... ale na komputerze, czy dedyku? Wg. komunikatu jasno wskazuje, że zrobiłeś to na komputerze, do którego nie ma dostępu z zewnątrz (zrobiłeś serwer lanowy), lub zrobiłeś serwer na dedyku, też serwer lanowy. Innymi słowy, źle zrobiłeś swój serwer.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To możesz napisać jak mógłbym zrobić to prawidłowo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat został zamknięty: Brak zainteresowania tematem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum musisz zaakceptować Warunki użytkowania, oraz Regulamin.