Skocz do zawartości
GameSoldiers.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo wszystkim! Witam się po to aby dostać Vipa (głownie) ale też dlatego że to zarąbisty serwer ^^ nick czyta się najannezt jakby co :P no i jestem jednak młodym, ale ogarniętym graczem więc jak usłyszycie mnie jako wiewiórkę czy coś to wiadomo czemu ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No cześć! Mam nadzieję, że będziesz aktywnym użytkownikiem :D Przyznam, że nie często widziałem Cię na serwerze... O ile w ogóle widziałem...

Może się nie złożyło >.< 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

@Antoś co do pobytu na serwerze, ja gram gdzie opiekunem jest.. czy może nawet właścicielem chyba KAPITAN SOWA oraz Nic Dobrego, nie za bardzo zwracałem na to uwagę :/ No i cześć :D 

EDIT: już wiem! gram na serwerze z asystami i leczeniem :| tak prościej

Edytowane przez nyaNezt

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez  Rafał
      Siemanko m na imię Rafał mam 20 lat skończone w csa gram od 9 roku Życia. Mam teraz mnóstwo wolnego czasu, przez wypadek w robocie , i chciałbym pomóc w każdy sposób jaki mogę żeby sieć była odlotowa :). Witam cała administracje,graczy!! Jeśli Macie pytanka z chęcią na nie odpowiem, jeszcze raz witam wszystkich bardzo serdecznie!!
    • Przez  Kamikaze <3
      Witam Całe Forum

Na imię mi Marcin pochodzę z zachodnio pom mam 18lat (w tym roku 19) : interesuję się piłka nożną,siatka,muzyka,cros,auta
      lubię grać w cs go cs 1.6, Metin 5 gta san adnreas jeżeli chcesz więcej o mnie wiedzieć zapraszam na privka       POZDRAWIAM    
    • Przez  Mesharsky
      Witam wszystkich bardzo serdecznie, nazywam się Kuba mam obecnie 18 lat, mieszkam w Irlandii już dobre 6 lat w mieście Cork.
      Głównie interesuje się serwerami gier tworzę je od ponad 6 lat zaczynając na 1.6 kończąc obecnie na csgo.
      Specjalizuje się głównie w serwerach csgo, piszę do niego pluginy, jednak również wiele potrafię na serwerach TeamSpeak3 oraz cs 1.6.
      Zaczynam aktualnie naukę nad językiem PHP.

Co do życia poza internetem to lubię od czasu do czasu pograć w piłkę ze znajomymi jak i się rozerwać.
      Jednak większość mojego dnia siedzę przed komputerem.

Pozdrawiam  

• Przez  Mada
      Siemandero  wracam po półrocznej przerwie , na chwile mnie wcięło ale już jestem  
      Mam nadzieje mordeczki ,że będzie nam się dobrze grało 
      Pozdrawiam!
    • Przez  Smakowy
      Siemanko
      nazywam się Piotrek, jestem z Krakowa
      Od bodajże roku gram u Was na serwerze, zarejestrowałem się dopiero nieadawno bo NicDobrego wlepił mi bana którego musiałem wyjaśnić
      Gram w różnych godzinach, cisne graczy nie mając VIP'a - zalety NS ? hehe ?
      w CSa gram już dosyć długo, mam oczywiście doświadczenie z AMXX'em więc może kiedyś jakiś admin ? Who knows ? 

Kolekcjonuje różne itemy związane z ameryakńskimi ligami sportowymi - NBA, NFL, MLB. Mój insta jakby ktoś był bardziej w temacie:
      http://instagram.com/smakowy69/