Skocz do zawartości
GameSoldiers.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko no cóż wam mam powiedzieć padło i na mnie pora wyjechać na mój długo ciężko zapracowany i wywalczony urlop. Od 14.08.2017 do 20.08.2017 . Niestety tylko tydzień ale co tam lepsze to niż nic. Mam nadzieje Wercyk ze zostawiłeś we Władku jakieś alko dla mnie i nie wychlałeś całego :P Pozdrawiam i życzę miłej gry Nanka :Dmorze.jpg.92aa86b550cb69643efa345b4a39a3c2.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Szablon zamkniete.png

Jeśli się nie zgadzasz zgłoś ten post a administracja rozpatrzy go ponownie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez  Wercyngetoryx4FUN
      Proponuję wywalenie kolorowych granatów, raz że wszystko przez nie widać a 2 mało dymu robią.
    • Przez  acnee
      Witam wszystkich, prosze o vipa ( a i przy okazji unbana, screany w dziale 4fun terror) a moje dane to 1. Nick w grze: Hansu 'STEAM_0:1:21075110' 2. Imię:Arek 3. Kontakt z Tobą w celu uzyskania VIPa lub Sid: acnee89@gmail.com
    • Przez  LiDeR
      Witam. Na screenshocie dołączonym poniżej widać jak gracz ^_____WyBuChOwY_____^ przyznaje się do cheatów.

Mam nadzieję, że zostanie on zbanowany.
    • Przez  Misia
      Siemka.
      Niestety jestem po wypadku samochodowym i ledwo żyję.
      Jakoś średnio mam ochotę i siłę na ogarnianie forum więc jako tako mnie nie będzie ale jak trzeba będzie coś sprawdzić to  dawajcie info pw to wbije.
      Trzymajcie się i miłych wakacji <3

• Przez  Hindzia4FUN
      Twój nick: Hindzia Nick oskarżonego: MARIOV MARIOV PDW IP/SID oskarżonego: STEAM_0:0:481100987 Powód oskarżenia: AB i WH Data i godzina zdarzenia: 14.07.17 godzina między 3:59 - 4:19 Link do dema/ss'ów: HLTV Opis sytuacji: Wszedłem na serwer mapę później i wiedziałem, że gracz odpalony. Sprawdziłem HLTV, z mapy wcześniej i widać pierwszy odpał:  
      Rozpisuje demo:

7:00 - 7:14 WH i słabe ustawienia AB
      7:14 - 7:25 AB nie ma co oglądać więcej.