Skocz do zawartości
GameSoldiers.eu

sleep_raver

 Użytkownicy
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O sleep_raver

 • Tytuł
  Nowy
 • Urodziny 20.04.1997
 1. DD2 2#

  Zbyt dużo osób chyba nie wchodzi na serwer. Serwera nawet na GT nie ma. Wyżej jest napisane, że modem miał być PB, a tu widać nadal DD2? Po co dwa takie same, puste serwery?
 2. UB SS wojtek

  Nie ja jestem od dawania UB. Chcę tylko od siebie dodać, że gracz wszedł przez steam na nicku Roberto, zapytał, gdzie wrzucić screeny. Dostał informacje, po czym zbanowałem go permanentnie za wejście na aktywnym banie. http://amx.bans.gamesoldiers.eu/terror/ban_list.php?bid=2065
 3. Witam po przerwie :D

  Witaj, Mada!
 4. trudny wybór

  Odpuść sobie lite. Ogólnie to jakim budżetem dysponujesz? Z tych co wymieniłeś to polecił bym ci jedynie Samsunga A5. Moja mama korzysta. Xperie także ma, ale nienawiść do xperii tak zostalem wychowany. Zwróć jeszcze uwagę na HTC A9s.
 5. Smakowy mówi Halko

  Witaj! PS. Do admina steam by się przydał. 🙃 PS2. Fajne kapcie na insta. Dałbym ci follow, ale wstydzę się ujawniać
 6. Głosowanie na serwer 4FUN - CSSetti.pl

  237
 7. Głosowanie na serwer 4FUN - CSSetti.pl

  216
 8. Witam ^^

  Witaj!
 9. Podanie na Admina - Hindzia

  Kandydata poznałem, pograliśmy razem. Ogarnięty koleś, sprawia wrażenie, że wie co jest grane. Aktywny na serwerze, Skill (czy tam czity, jak padają podejrzejnia) jest, wiedza o funkcji, którą ma pełnić także. Tak jak wyżej. Jestem za okresem próbnym.
 10. Głosowanie na serwer 4FUN - CSSetti.pl

  195 , 196
 11. Witam - Hindzia

  Witaj!
 12. 1. Nick w grze: sleep_raver 2. Imię: Dominik 3. Wiek: 20 4: Znajomość AMXX (0/10): 8/10 4a. Znajomość mod'u 4FUN (0/10): 8/10 5. Twój STEAM ID (obowiązkowo): STEAM_0:1:16103033 6. Byłeś wcześniej u nas zbanowany ?: Nie. 7. Doświadczenie: Bardzo duże. 8. Dlaczego chcesz zostać adminem?: Funkcja administratora serwera nie jest mi obca. Gram w CS'a tak długo, że już sam nie mam pojęcia ile. Może z 7 lat, w tym także były dłuższe lub krótsze przerwy. Właśnie zacząłem grać po około rocznej przerwie. Szukam jakiś fajnych serwerów i wpadłem właśnie tutaj. Spodobało mi się, jednak wystąpił jeden mankament. A mianowicie gracze. Chodzi tutaj głównie o nieuczciwych graczy. Często można spotkać odpalonych ludzi, a taka gra z takimi elementami nie sprawia przyjemności, a raczej poirytowanie. Drugą kwestią są także dzieci, które nadużywają mikrofonu. To jest denerwujące. Na brak kultury osobistej raczej na serwerze nie można narzekać, bo jest ok. Tak jak już wyżej pisałem, moja kariera trochę trwa. Przez te lata wiele razy miałem admina na różnych serwerach, posiadałem własne serwery (mniej i bardziej rozwinięte). Wiem, z czym to się je. Rozpoznanie oszukującej osoby nie stanowi dla mnie większego problemu. Chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze, tym bardziej, że zaczęły się wakacje i więcej osób może grać. Mimo iż gram u Was krótko to uważam, że jestem osobą ogarniętą i godną zaufania. Jeśli macie do mnie jakiekolwiek pytania to z chęcią na nie odpowiem. Na serwerze prawdopodobnie będę grywać od rana i wieczorami, ponieważ zazwyczaj pracuję do 21. 9. Posiadasz mikrofon?: Tak. 10. Coś od siebie: Mam na imię Dominik. Mam 20 lat. Na co dzień pracuję, jaram skuny z ziomkami lub solo i gram w cs'a. Get Money Live Life 11. Link do gt (min. przegrane 20h): http://www.gametracker.com/player/sleep_raver/79.133.192.41:27049/ 5 godzin brakuje 😕
 13. Propozycje

  Właśnie o graczy ns mi chodzi, bo z nimi jest największy problem. Steama można zbanować na sid i nie wejdzie. Vote można wymusić, ale dopiero po iluś tam minutach, a to czasami jest uciążliwe. W dodatku może wystąpić konflikt, że dana mała mapa była grana w przeciągu czterech ostatnich map. Druga sprawa, że w glosowaniu także występują mapy inne niż małe i może zdarzyć się tak, ze będzie zostanie wybrana inna niż mała, bo gracze są różni. Chociaż zdanie przed tym to akurat najmniejszy problem.
 14. Propozycje

  1. Zazwyczaj czitują ćwierćmózgi, dzieciaki. Tu chodzi o takie perfidne odpalone dzieci. Nieczysta gra także jest karalna. Mimo wszystko thug life. 3. A co jeśli admina nie ma na serwerze? Bo taki jest główny zamiar. 4. Na mapach jak 35hp można wyłączyć, ale np. na takiej indii może być śmiesznie.
×