Skocz do zawartości

Witaj na GameSoldiers

Zapraszamy do naszego Klanu na wielu platformach!

Nasz jeden wielki Klan jest dostępny na wielu platformach, a także w wielu grach! Chcesz do niego dołączyć? Nie ma problemu! Sprawdź tylko, czy są jeszcze wolne miejsca!

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Wczoraj
  2. Pytanie na Dziś #26

Własnoręczne usuwanie swoich postów , Ogólnie jedno z trudniejszych pytań i nie wiem co mam powiedzieć :P.
  3. Głosowanie na 4FUN TERROR

57
  4. Głosowanie na oDD2

57
  5. Głosowanie na 4FUN TERROR

55
  6. Głosowanie na oDD2

56
  7. TeamSpeak 3 !

Cześć ja jestem Maciek mam 12lat i jestem tutaj w sprawię o twoim teamspeaku 3 IP: 145.239.92.129 Ja dokładnie w sprawię rozwoju twojego serwera teamspeak 3 wprowadził bym tam większe opcje rang oraz ikonki Sort Rang Banner bo jestem grafikiem internetowym Pomógł bym ci jak chcesz z Domeną musicbotami i rózne sprawy techniczne reklamę jakąś załatawić to wszystko za darmo jedy co bym chciał to jakąś range w postaci Technik Pomocnik lub Admin coś w tym stylu Jeżeli jeseś zainteresowany tutaj masz moje SocialMedia napisz mi tu gdzieś jak coś jest tutaj ciągle dostępny na twoim ts3 bo mam ferię kartoflane a to nie ten temat Facebook : https://www.facebook.com/afeex.designfx.7 Skype : AfeeXDesign™ | Graphic Designer
  8. Pytanie na Dziś #26

Nudeski administracji no i chyba to tyle (ładnie wymyśliłem?)
  9. Głosowanie na oDD2

55
  10. Głosowanie na 4FUN TERROR

54
  11. Pytanie na Dziś #26

Co chciał(a)byś zobaczyć na naszym forum?
  12. Głosowanie na oDD2

54 https://cssetti.pl/serwer/80.72.41.98:27052
  13. Głosowanie na 4FUN TERROR

53
  14. Vip

To nie jest bf3mod. Leczenie się po zabaiciu definitywnie na nie. Problem z vip'em jest od zawsze i chyba nigdy ten problem zostanie rozwiązany. Jestem przeciwnikiem podwójnego skoki, więc albo mają go wszyscy albo nie ma go nikt. Co do ręcznego kupowania amunicji no to można byłoby usunąć ten plugin bo to jest zbędne i obciąża tylko serwer. Tylko raz spotkałem się, żeby VIP mi się nie wczytał ale to tylko przez jedną rudne.
  15. Ostatni tydzień
  16. SID MEIER'S CIVILIZATION® III: COMPLETE

Temat przeniesiony do Darmowe Gry. Już wziąłem, dzięki
  17. SID MEIER'S CIVILIZATION® III: COMPLETE

se wziąłem danke
  18. https://www.humblebundle.com/store/sid-meiers-civilization-iii-complete darmowa gra na steam za 5 euro Jeszcze przez 21 godzin 29 min
  19. Vip

VIP będzie modyfikowany, na pewno zostanie usunięty zapas granatów i kilka innych rzeczy - w końcu to darmowy VIP, zostanie też utworzona płatna wersja. A jeśli chodzi o bugi, to jak pisałem trzeba przebudować serwer .
  20. Głosowanie na oDD2

51
  21. Głosowanie na 4FUN TERROR

51
  22. Mute

Skiny moim zdaniem powinny zostać. A co do mute ? mi nic nie przeszkadza trzeba ze wszystkimi rozmawiać
  23. Vip

Zrobienie normalnego vipa nie takiego jak jest teraz. Czyli 1 he 2 fleshe 1 smoke 2 skoki bez dodatkowego skoku + jakiś tam wybór broni np. m4+usp lub glock 3 rodzaje broni do wyboru to będzie dobrze + ręczne kupywanie ammunicji bo to jest only dd2 a nie jakiś 4fun czy ffa. Piszę to tylko dlatego aby gracze mieli więcej fpsów bo jak wiadomo 2 smoki i potrafią fpsy latać na łeb na szyje w dół. + Zrobienie Vipa który ma juz 2 skoki menu wybierania broni + deagle 5 hp za killa 10 za hs'a max 120 hp myślę że danie tu 1 he 2 fleshy i 1 smoka wystarczy + odnawianie się ammunicji. Co do tego vipa jeszcze co jest albo będzie nadal czasami się buguje i czasami gracze nie mają vipa też do naprawy
  24. Mute

Obawiam się, że skiny to zbyt ważna część serwera i nie będziemy w stanie jej usunąć, postaramy się jednak uregulować to, aby gracze grali, a nie siedzieli i wybierali sobie skiny
  25. Mute

a jednej rzeczy nie dodałem to dodam tutaj usunięcie skinów gracze za dużo czasu tracą na to aby wybrać skin i wgl nie grają
  26. Mute

Jak dla mnie nie ma problemu, jeśli chodzi o plugin na mute. Jeśli chodzi o błędy - w najbliższym czasie Tryb DD2 zostanie przegrany na nowo, wtedy nie powinny wystąpić żadne podobne błędy
  1. Pokaż więcej elementów aktywności

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum musisz zaakceptować Warunki użytkowania, oraz Regulamin.