Skocz do zawartości

Zapraszamy na TeamSpeak

Szukasz serwera TeamSpeak do rozmów ze znajomymi? A może szukasz przyjaciół? Serdecznie zapraszamy Cię na Nasz serwer TeamSpeak: tsgs.pl. Życzymy mile spędzonego czasu!
Połącz się teraz!

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Wczoraj
  2.  Witam Siemanko

Siemaneczko
  3.  Witam Siemanko

Siemanko.
  4.  DD2 SS ENSI

Wiadomość wygenerowana automatycznie Jeśli się nie zgadzasz zgłoś ten post a administracja rozpatrzy go ponownie
  5. Ostatni tydzień
  6.  Witam Siemanko

siema wszystkim jestem nowy tu ;d Interesuje sie motoryzacja szczegolnie marka bmw ;p mialem przerwe 3 lata w csie wiec teraz powoli bede wracal do formy ;]
  7. Ostatnia literka

Ćwierkanie
  8. Ostatnia literka

Ćwiknąć
  9. Pytanie na Dziś #51

Dla mnie jako katolika taki swiat, to raj. Opisali go w Biblii
  10. Głosowanie na 4FUN TERROR

200
  11. Głosowanie na 4FUN TERROR

199
  12. Problem - skiny kosa

Zgadza się, jest tam też kosa. Więc? Usunięta ta zielona kosa.
  13. Problem - roundosound

Działa już. Pzdr.
  14. Wcześniej
  15.  Witam Dzień Dobry !

Witaj młody człowieku
  16. Gdy wpiszemy /rs, /roundsound, nie wyskakuje, spis roundsoundów. ( Na serwerze pisze, że gdy wpiszemy /rs, /roundsound, pojawi nam się spis). Napisałem, na czacie, że nie działa, i nawet admin próbował, mu także nic nie wyszkoczyło/
  17. Problem - skiny kosa

Zauważyłem jeden problem, przynajmniej znajduję się on u mnie. Podczas gdy wpiszemy /skiny wyskoczą nam modele broni itd. Jest tam także, kosa. Na serwerze wgrana jest taka zielona kosa, więc, gdy próbuje wybrać jakaś kose, po zmianie broni np. na AK47, i znów zmienimy na kose, przywraca nam tą zielone kosę. Proszę, o szybkie poprawienie problemu. Proponuję tą zieloną kose włożyć do /skiny --> Kosa, tam gdzie są wszystkie inne kosy, po wpisaniu /skiny.
  18. Głosowanie na oDD2

207
  19. Wszystkiego najlepszego 

20. Ostatnia literka

Asertywność
  21. Głosowanie na oDD2

205 https://cssetti.pl/serwer/80.72.41.98:27052
  22. Głosowanie na oDD2

204
  23.  Witam Dzień Dobry !

Mam na imię Wiktor, mam 11 lat, chodzę do szkoły podstawowej i jestem uczniem klasy 5 /2017/. Kocham grać w piłkę nożna, oraz pograć w cs;a Najczęściej gram na Only DD2. Gram w sportowym klubie LKS Zenit, na pozycji lewego obrońcy, lub na pozycji lewego skrzydłowego. Interesuję się także, motoryzacją, a w moim garażu znajduje się taka maszynka jak Bashan 200 ( w trakcie remontu /2017/) No i chyba to na tyle ! Myślę, że przyjmiecie mnie ciepło
  24.  Żegnam SIema

elo 3m się
  25. Głosowanie na 4FUN TERROR

194
  26. Głosowanie na oDD2

203
  27. Głosowanie na oDD2

202
  28. Głosowanie na 4FUN TERROR

193
  1. Pokaż więcej elementów aktywności

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum musisz zaakceptować Warunki użytkowania, oraz Regulamin.