Skocz do zawartości

Zapraszamy na TeamSpeak

Szukasz serwera TeamSpeak do rozmów ze znajomymi? A może szukasz przyjaciół? Serdecznie zapraszamy Cię na Nasz serwer TeamSpeak: tsgs.pl. Życzymy mile spędzonego czasu!
Połącz się teraz!
Wiadomości
  • Zapraszamy na naszego TeamSpeak'a: tsgs.pl
  • Wbijaj na naszą stronę i grupę na Facebook'u!
  • Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w życiu forum!
  • Nie zapominaj o codziennych Pytaniach na dziś!
  • Zapraszamy do udziału w Codziennej Loterii!

✧ Wiarygodność WOT ✧

To ogłoszenie nie jest aktywne

Antoś

Witajcie.

 

Chcielibyśmy Was poprosić o kilka rzeczy, które pomogą nam polepszyć aktywność strony.

1. Zainstalowanie dodatku WOT (https://www.mywot.com/), wszystkie informacje są na stronie. Polega to na tym, że oceniacie naszą stronę pod względem zaufania, oraz bezpieczeństwa dla dzieci. Nie wymuszamy dobrych opinii, chcemy tylko abyście ją dodali (ważne aby swoją i zgodnie z sumieniem :)). Jeśli również macie swoje programy zainstalowane, również prosimy o wystawienie opinii.

2. Prosimy abyście nie wchodzili na stronę przez bezpośrednie linki (czyt. gamesoldiers.eu, forum.gamesoldiers.eu, tsgs.pl), tylko w miarę możliwości wchodzili na stronę przez wyszukiwarki typu google, bing, duck-duck frazami typu: "gamesoldiers", "game soldiers portal o grach" i tego typu rzeczy.

3. Jak wiecie na naszym forum nie ma i nie będzie reklam (chyba, że dla chętnych :)), z tego powodu na forum nie raz już pojawiło się okno dotacyjne - to się już nie stanie, w najbliższym czasie, lecz jeśli chcecie mimo wszystko zasilić portfel strony - nie mamy nic przeciwko (prosimy o kontakt z właścicielami).

4. Podsumowując te wszystkie punkty u góry dodam jeszcze jedno: Bardzo prosimy o Waszą aktywność, nie tylko w termatach informacyjnych, nie tylko mając otwartą stronę - tylko o swoistą aktywność. Wiem, że na pewno jesteście bardzo kreatywni, jak i macie wiele pomysłów - dlaczego się tym nie podzielicie z resztą społeczności?

 

Dziękujemy mimo wszystko, że jesteście :** 

Administracja GameSoldiers.eu

×

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum musisz zaakceptować Warunki użytkowania, oraz Regulamin.